پرش لینک ها

سبدگردان اطلس

شرکت سبدگردان اطلس (سهامی خاص) با سرمایه ثبتی 40 میلیارد ریال در 25/10/1400 تحت شماره ثبت 590052 و شناسه ملی 14010693547 با مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار، درتهران و همزمان با شماره 11930 نزد سازمان بورس اوراق بهادار تاسیس گردید.

تیم سبد گردان اطلس

در سبدگردان اطلس گروه تحلیلگری متشکل از خبرگان بازار مالی است که در حال حاضر با بیش از چندین نهاد مستقل مالی و افراد خبره بازار در ارتباط نزدیک دارد. یک سرمایه گذار در سیاست‌های سرمایه‌گذاری رفتار مخصوص خود را دارد و بر این اصل به سبدگردان اطلس راهکار جامع مدریت دارایی هر یک از مشتریان را شخصی سازی می‌کند. باور سبدگردان اطلس این است قرار دادن مشتری در رتبه اول اولویت شرکت، ضامن توفیق و استمرار فعالیت شرکت است. مشتریان سبدگردان اطلس لایق هستند که زندگی طولانی و با کیفیتی بهتری داشته باشند و در این راه نیازمند مشاورانی هستند که آنها را هدایت کند و ثروت آنها را رشد دهد. با توجه به سابقه درخشان راهبران و تیم اطلس، قطعا می‌توان این اطمینان را داد که سبدگردان اطلس حافظ منافع سرمایه‌گذاران است. افتخار سبدگردان اطلس است که سازمان بورس و اوراق بهادار او را به عنوان معتمد خود پذیرفته و به آن جواز فعالیت داده است.

چرا سبدگردان اطلس

آنچه ما را متمایز از دیگر سبدگردان‌ها نموده است، حس ارزش سازی و اعتماد سازی برای سرمایه‌گذاران است. توصیه سبدگردان اطلس به سرمایه‌گذاران همان است که خود اعضا گروه تحلیل به آن اطمینان دارد که این کار ثمربخش ترین راه برای خلق ثروت است. هنگامی که صحبت از اطمینان است، ارائه یک رویکرد همگانی با درک فاکتورهای ضروری از جمله افزایش امنیت و ظرفیت مالی ضامن تحقق اهداف است. راهبرد جامع اطلس میل به موفقیت، بالندگی شفافیت و خلق ارزش برای سرمایه‌گذاران است.

سهامداران

خدمات قابل ارائه توسط سبدگردان

بر اساس ماده 3 اساسنامه شرکت سبدگردان اطلس، خدمات قابل ارائه شامل ایجاد و مدیریت سبدهای اختصاصی برای مشتریان حقیقی و حقوقی و پذیرش سمت در صندوق های سرمایه‌گذاری در حدود مسئولیت‌های تعیین شده در دستورالعمل تأسیس و فعالیت سبدگردان و دیگر بخشنامه‌ها، ابلاغیه‌ها و اطلاعیه‌های صادر شده توسط سازمان و قراردادهای منعقد شده فی مابین شرکت و مشتریان می‌باشد.

بر اساس مفاد دستورالعمل تأسیس و فعالیت سبدگردان، شرکت در محاسبه کارمزد سبدگردانی مطابق قرارداد عمل می‌نماید. در صورتی که شرکت روش دیگری را مد نظر داشته باشد، قبل از اجرا و انعقاد قرارداد سبدگردانی، تأیید سازمان را دریافت خواهد کرد. کارمزد خدمات سبدگردانی در دو بخش  کارمزد مبتنی بر دارایی های سبد (کارمزد ثابت) و کارمزد مبتنی بر عملکرد سبد (بر مبنای درصدی از مازاد بازدهی سبد اختصاصی نسبت به ارقام تعیین شده در قرارداد) اخذ خواهد شد.